Najveći popusti za preglede i usluge u Prvoj Poliklinici

16.09.2022
Najveći popusti za preglede i usluge u Prvoj Poliklinici

Kako naći dobru medicinsku uslugu, lekara ili analizu a platiti najpovoljnije?

Ne voliš da čekaš u dugim redovima u bolnicama i klinikama ?

Želiš da uradiš nekoliko pregleda, dijagnostiku i analize krvi na jednom mestu?

Želiš stvarno dobre popuste na specijalističke preglede i pakete pregleda?

Moguće je u Prvoj Poliklinici, na Vračaru! Dva meseca promotivnih cena pregleda!

Zakažite pregled u Prvoj Poliklnici u naredna dva meseca i odaberite koliko ćete uštedeti na pregled urologa, kardiologa, hirurga, ginekologa, gastroenterologa, reumatologa, radiologa, alergologa, proktologa, lekara opšte prakse, ultrazvučnu dijagnostiku, analize krvi ili operaciju vena.

Pregledi i popusti za dame, gospodu, penzionere, studente, sportiste kreirani su tako da obuhvate sve ono što je potrebno kako biste sačuvali ili proverili svoje zdravlje.

Trenutno imamo najpovoljne cene i najveću ponudu pregleda i dijagnostike u Prvoj Poliklinici.

60% 30% 20% 10 % POPUSTA NA SPECIJALISTIČKE PREGELDE I DIJAGNOSTIKU

Rezervišite vaš termin odmah 060/111-1111

Medicinske usluge - pregledi, najsavremenija dijagnostika, hirurško lečenje (interevncije), najnovije laserske interevncije, bolničko lečenje u apartmanima, laboratorija kao i kućne posete čine srž Prve Poliklinike. U samom srcu Vračara nudimo visok kvalitet usluga po najpovoljnijim cenama.
Iskusan tim stručnjaka / Ogroman popust / Specijalistički paketi / Pregledi / Dijagnostika / Intervencije
60% popusta na preglede

• Pregled alergologa = 2.400 din
    Pregled proktologa = 2.400 din
    Pregled lekara opšte pakse + ekg i merenje nivoa šećera = 1.600 din
    Pregled urologa i ultrazvuk prostate = 4.800 din
    Pregled kardiologa + ekg + uz srca = 6.000 din
    Pregled radiologa paket 2+1gratis (uz dojke i štitne žlezde i kolor dopler krvnih sudova vrata) = 5.760 din

30% popsuta na preglede i procedure
Anti-age procedure
Hirurške intervencije u lokalu
Test opterećenja
Kolor dopler arterija i vena vrata
Gastroskopija i kolonoskopija bez anestezije
Davanje intraartikularnih injekcija u koleno, rame, kuk
Pregled vaskularnog hirurga

20% popusta na laboratorijske usluge
Sve laboratorijske usluge 20% popusta

10% popusta na preglede, intervencije i dijagnostiku
Postavljanje port-a-cath sistema
Pregled reumatologa
Pregled transfuziologa
Dijagnostika hemoroidalne bolesti, analne fisure, perianalne fistule, analnih kondiloma i drugih oboljenja perianalne i analne regije
Pregled gastroenterologa sa uz abdomena
Operacija vena ili sklerozacija
Test probe na alergije

Bolesti su opasne i nepredvidive i uglavnom teško uočljive u početnim fazama razvoja. Svake godine različita oboljenja odnesu ogorman broj života u Srbiji.
Izuzetno je važna činjenica da je većinu boelsti moguće sprečiti ili bar smanjiti verovatnoću da se pojavi ako vodimo računa o tome kako živimo i koje navike biramo. Zdrava hrana, svakodnevna umerena fizička aktivnost, izbegavanje pušenja i stresa su siguran put ka boljem zdravlju. Ne zaboravite i redovne posete leakru jer zdravlje svima treba da nam bude na prvom mestu.

Svim našim pacijentima nudimo različite specijalističke pakete Prve Poliklinike po veoma povoljnim cenama, pažljivo kreirane da budete zadovoljni, mirni i u sigurnim rukama naših stručnjaka.

Studenti, penzioneri, sportisti, IT-jevci, bankari, dame i gospodo,
IZABERITE NAJPOVOLJNIJI PAKET PREGLEDA U PRVOJ POLIKLNICI
Ponuda je aktuelna u septembru i oktobru

Naše usluge Naš tim Zakažite pregled